Co na prezent? - pomysły i przykłady prezentów

Pomysły na prezenty dla mamy, taty, babci, dziadka, zony, męża, brata, dziewczyny, chłopaka, itd.Jaki prezent?

Jeśli zadajesz sobie to lub podobne pytanie to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu. Na tej stronie znajdziesz mnóstwo przykładów na ciekawe i oryginalne prezenty. Ale to nie wszystko. Zamieszczamy tutaj także wiele pomysłów, inspiracji,praktycznych wskazówek oraz gotowych grafik i tekstów do wykorzystania. Jesteśmy zwolennikami prezentów niepowtarzalnych, wyjątkowych i niezapomnianych, dlatego większość propozycji, jakie tutaj znajdziesz będą dotyczyć właśnie takich przedmiotów. Nie sprzedajemy gotowych prezentów ale świadczymy usługi grawerowania, znakowania i cięcia laserem wielu różnych materiałów. Oznacza to, że możemy pomóc Ci zrobić doskonały prezent praktycznie z każdego przedmiotu. Dla przykładu jeśli chcesz komuś sprezentować zegarek to jest to świetny pomysł ale mało oryginalny. Wystarczy jednak, że z naszą pomocą wygrawerujesz na tym zegarku dedykację, imię lub ulubioną złotą myśl bliskiej osoby aby zmienić zwykły zegarek w niepowtarzalny prezent. Takiego zegarka już nikt inny nie będzie miał, a obdarowanej osobie pokażesz, że jest dla Ciebie ważna. Co więcej poza tekstem możesz także wygrawerować na zegarku (lub dowolnym innym metalowym przedmiocie) grafikę, a nawet zdjęcie.

Nie traćmy zatem więcej czasu i przejdźmy do obiecanych pomysłów, przykładów oraz inspiracji na prezenty, których Twoi bliscy nie zapomną. Znajdziesz to wszystko poniżej podzielone na kategorie aby łatwiej było znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Nieustannie pracujemy nad stroną, więc materiałów będzie przybywać w miarę pojawiania się nowych pomysłów, realizacji lub możliwości.

Najczęściej grawerowane prezenty

Istnieje wiele wartościowych przedmiotów, które można komuś sprezentować. Są jednak pewne uniwersalne prezenty, które prawie zawsze się sprawdzają, zwłaszcza wzbogacone o wygrawerowaną dedykację, złotą myśl, imię osoby obdarowywanej lub ciekawą grafikę. Poniżej prezentujemy te najczęściej przez nas grawerowane wraz ze szczegółowym opisem możliwości, efektów, wymagań czy choćby cen i terminów.

Grawerowanie zegarków laserem w Krakowie (Nowa-Huta)

Grawerowanie zegarków

Zegarek z indywidualnym grawerem to prosty i szybki sposób na oryginalny prezent.

Grawerowanie zapalniczek Zippo laserem w Krakowie (Nowa-Huta)

Grawerowanie zapalniczek (Zippo i innych)

Pięknie wygrawerowana zapalniczka (Zippo, Ronson, Colibri, itp.) zawsze sprawi radość każdemu palaczowi.

Grawerowanie papierośnicy laserem w Krakowie (Nowa-Huta)

Długopis z dedykacją

Długopis z ciekawą dedykacją będzie wspaniałym prezentem dla każdego, kto lubi pisać ręcznie.

Grawerowanie szklanej karafki laserem w Krakowie (Nowa-Huta)

Grawer na biżuterii

Podaruj bliskiej osobie ładną biżuterię z osobistą dedykacją. Na pewno się ucieszy!