Zrealizowane projekty

Pudełko ze sklejki na prezent

Pudelko na prezent ze sklejki wyciete i wygrawerowane laserem

Laser świetnie nadaje się do tworzenia ciekawych prezentów albo jak w tym przypadku opakowań prezentów. Oryginalnie przedstawiane pudełko było przeznaczone do schowania eleganckiej szklanki do whiskey. Jednak zmieniając wymiary oraz treść napisów lub grafiki może być świetnym opakowaniem dowolnego prezentu. Materiał to sklejka o grubości 3 mm, z której wycięliśmy laserem wszystkie ścianki pudełka przy okazji grawerując na nich napisy, Oczywiście możliwe jest także wygrawerowanie grafiki lub nawet zdjęcia. Projekt pudełka został przygotowany tak, że wszystkie elementy składają się na wcisk i teoretycznie nie trzeba ich ze sobą kleić. Jednak dla bezpieczeństwa szklanki wszystkie ścianki poza wieczkiem zostały sklejone.

Wieczko zostało wycięte z nieco większym luzem aby łatwo dało się je wyjmować i wkładać. Dodatkowo, czego nie widać na zdjęciu, wycięliśmy także laserem dwie pianki dopasowane kształtem do pudełka oraz szklanki, które zapewniły bezpieczną pozycję tego cennego naczynia. Tego typu pudełko poza ciekawym i oryginalnym opakowaniem samo w sobie może stanowić prezent. Tym bardziej, że osoby ze zdolnościami manualnymi mogą je na przykład pomalować, żeby jeszcze lepiej się prezentowało.

Projekt: własnyMateriał: sklejka 3 mm
Czas pracy lasera: 21 minutCzynności dodatkowe: składanie, klejenie

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.