Zrealizowane projekty

Etykiety na przyprawy wygrawerowane na słoiczkach

Etykiety na przyprawy wygrawerowane laserem na zatyczkach słoiczków

Prezentowane tutaj grawerowane etykiety na słoiczki z przyprawami mogą być doskonałym prezentem ale również idealnym wyposażeniem domu. Grawer na drewnianych wieczkach pojemników na przyprawy jest nie tylko dobrze widoczny ale również bardzo elegancki. To wspaniałe uzupełnienie każdej nowoczesnej kuchni. Tym bardziej, że nie musisz się ograniczać do popularnych przypraw, dla których można kupić gotowe etykiety. Możemy wygrawerować na drewnie lub szkle dowolny napis czy nawet grafikę.

Dzięki temu Twoje przyprawy będą idealnie uporządkowane i przy okazji eleganckie. Możesz także przygotować własne mieszanki przypraw i nazwać je w wymyślony przez Ciebie sposób. Jak zwykle w przypadku grawerowania laserowego możliwości są ogromne i ogranicza je głównie wyobraźnia. Drewno i szkło to nie jedyne materiały, jakie możemy grawerować laserem. Jeśli Twoje pojemniki na przyprawy są metalowe lub plastikowe to także możemy je dla Ciebie wygrawerować.

Projekt: własnyMateriał: drewno
Czas pracy lasera: 30 sekundCzynności dodatkowe: brak

 

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.