Realizacje: grawerowanie zegarka

Grawer na zegarku

Laserowe grawerowanie zegarków to doskonały pomysł na niezapomniany prezentJeśli planujecie komuś sprezentować zegarek to gorąco polecamy jego personalizację poprzez wygrawerowanie indywidualnego tekstu lub grafiki. Fabryczny zegarek to zwyczajny przedmiot, jakich wiele i każdy może mieć taki sam. Ale jeśli wygrawerujemy na zegarku ciekawą dedykację, imię, datę czy nawet grafikę to zyska on zupełnie nowy, oryginalny i niepowtarzalny wymiar. Stanie się także zdecydowanie bardziej osobistym i niezapomnianym prezentem. A czyż nie o to właśnie chodzi w całej idei obdarowywania ludzi?

Zegarek jednak wcale nie musi być prezentem aby warto było go wygrawerować. Jeśli macie lub kupujecie zegarek dla siebie to także warto zastanowić się nad jego wygrawerowaniem. Imię, data, ciekawy cytat czy ulubiona złota myśl będzie nie tylko sposobem na spersonalizowanie zegarka ale także świetnym zabezpieczeniem przed kradzieżą. A jeśli już (tfu, tfu) kradzież się zdarzy to taki indywidualnie wygrawerowany zegarek będzie znacznie łatwiej zidentyfikować, a złodziejowi trudniej sprzedać.

Jak widać na powyższym zdjęciu laserowe grawerowanie zegarków daje znacznie lepsze efekty niż tradycyjny grawer mechaniczny. Niestety nie zawsze. Wszystko zależy od zastosowanego systemu laserowego. My, jako pierwsi w Polsce właściciele lasera nowej generacji Trotec MOPA, możemy zaoferować jakość, trwałość oraz kontrast niedostępny innym systemom. Dzięki temu wykonany przez nas grawer na zegarkach może być czarny i doskonale widoczny (ale nie musi bo możemy także tworzyć grawery w innych kolorach). Ponadto laser na tyle głęboko wnika w strukturę stali, z jakiej wykonane są dekle zegarków, że grawer jest bardzo trwały i odporny na ścieranie.

Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje na temat grawerowania zegarków.

Projekt: klientaMateriał: zegarek, stal nierdzewna
Koszt usługi: 45 zł brutto Rodzaj obróbki: grawerowanie laserowe

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.