Zrealizowane projekty

Ozdoba Wielkanocna – stojak na pisanki

Pomysł na prezent: ozdoba Wielkanocna, stojak na pisankę, wykonana laserem ze sklejki

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent Wielkanocny lub po prostu oryginalną i fajną dekorację świąteczną? Ten przedmiot nadaje się idealnie! Trójwymiarowy stojak na pisanki w formie wesołego zajączka (też Wielkanocnego) wiozącego pisankę na taczkach. Projekt o tyle ciekawy, że składa się z płaskich elementów wyciętych laserem ze sklejki i tak sprytnie poskładanych, że finalnie dostajemy obiekt 3D. Po sklejeniu dostajemy bardzo stabilna podstawkę na pisanki lub świetna zabawkę dla naszych dzieci.

Co więcej samo składanie stojaka i ewentualne jego malowanie na pewno również będzie wspaniałą zabawą dla dzieci. A może także dla dorosłych?! 🙂 Ten śmieszny gadżet nadaje się też na prezent dla przyjaciół lub znajomych. Wtedy zawsze możemy dodatkowo wygrawerować tam życzenia świąteczne albo dowolny inny tekst czy grafikę. Można także zmodyfikować projekt tak aby taczki przystosować do innych przedmiotów i w ten sposób zrobić na przykład podstawkę pod kubek.

A może schować w taczkach taśmę LED i zakryć ją ciekawym kloszem z kolorowej pleksi także wyciętym laserem? W ten sposób powstanie oryginalna lampka nocna dla dzieci lub ciekawa dekoracja świąteczna. Możliwości jak zwykle w przypadku plotera laserowego ogranicza prawie tylko wyobraźnia. My zaś chętnie podpowiadamy i oczywiście zapraszamy.

Projekt: klientaMateriał: sklejka 3 mm
Czas pracy lasera: 6 minutCzynności dodatkowe: sklejanie, ewentualne malowanie

 

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.