Zrealizowane projekty

Zabawka z odpadów po cięciu laserem

Zabawka/dekoracja wykonana z odpadow po cieciu laserem

Ten wyjątkowy projekt nie został wykonany dla naszego klienta ale przez Magdę, naszą koleżankę z firmy. Co więcej Magda zrobiła tą zabawkę z odpadów po cięciu laserem, których mamy bardzo dużo. Nie wyrzucamy ich jednak z nadzieją, że do czegoś jeszcze mogą się przydać. Jak widać to słuszne podejście i potrzeba jedynie kreatywnego umysłu.

Ta ciekawa zabawka lub dekoracja została w większości wykonana z odpadów po cięciu laserem sklejki, płyty pilśniowej (HDF) oraz folii grawerskiej. Jedynym elementem stworzonym wyłącznie dla tego projektu były konie wydrukowane na papierze i wycięte wyjątkowo nie laserem ale zwykłymi nożyczkami. Całość została sklejona klejem do drewna. Prawda, że ciekawy pomysł na zabawkę, dekorację czy nawet prezent?

Mamy nadzieję, że ten fajny pomysł zainspiruje Was do stworzenia własnych, ciekawych projektów, w rezultacie których powstaną oryginalne zabawki, prezenty czy gadżety.

Projekt: własnyMateriał: sklejka, HDF, folia grawerska, papier
Czas pracy lasera: nie znanyCzynności dodatkowe: klejenie, wymyślanie

 

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.