Zrealizowane projekty

Złota tabliczka z grawerem na pudełko

Pomysł na prezent - Złota tabliczka z grawerem (logo, grafika, tekst, itp.)

Grawerowanie w metalu jest kosztowne, trudne i efekty nie zawsze wychodzą ładnie ze względu na mały kontrast. Na szczęście mamy bardzo ciekawą alternatywę, jaką jest laminat grawerski symulujący powierzchnie różnych metali i jednocześnie dający się łatwo grawerować ze wspaniałym, mocno kontrastowym efektem. W przykładzie obok widzimy, że logo oraz tekst wygrawerowane na tabliczce z takiego laminatu wygląda bardzo dobrze i jest czarny. W dodatku laminat grawerski daje się bez problemu ciąć laserem, dzięki czemu możemy wycinać z niego dowolne kształty. Pozwala to na bardzo szerokie zastosowania. A to nie wszystkie zalety laminatów.

Ze względu na wysoką jakość korzystamy z markowych laminatów grawerskich TroLase austriackiej firmy Trotec, czyli jednego z liderów w produkcji ploterów laserowych i materiałów do nich. Paleta dostępnych wzorów i rodzajów jest imponująca, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo cześć laminatów jest odporna na warunki atmosferyczne, więc można stosować je na zewnątrz (szyldy, reklamy, tabliczki z nazwami ulic, numery budynków, tablice nagrobkowe, itp.).

Projekt: klientaMateriał: laminat grawerski symulujący metal 1.6 mm
Czas pracy lasera: 2 minutyCzynności dodatkowe: klejenie do pudełka

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.