Zrealizowane projekty

Drewniana deska do krojenia z grawerem

Drewniana deska do krojenia z grawerem

Czy deska do krojenia musi być nudna i zawsze taka sama? Nie! Dzięki ploterowi laserowemu możemy ją zmienić w ciekawy i oryginalny gadżet, prezent lub upominek. Drewno to bardzo wdzięczny materiał do obróbki laserem i grawer na nim wychodzi bardzo ładnie i kontrastowo. Prezentowana tutaj drewniana deska do krojenia z grawerem w postaci słonia to nasz autorski projekt. Nasza koleżanka Gosia posiada duży talent do rysowania, więc jest w stanie stworzyć dla Was dowolny rysunek. Możemy także wygrawerować laserem Wasze rysunki, dowolną grafikę czy  nawet zdjęcie, choć to ostatnie musi spełniać kilka wymagań.

Jeśli więc potrzebny Ci pomysł na prezent dla przyjaciela, koleżanki, mamy, babci, teściowej lub dowolnej osoby lubiącej gotowanie to nie musisz już szukać. Drewniana deska do krojenia, na której jest wygrawerowane zdjęcie, rysunek lub śmieszny tekst z pewnością idealnie sprawdzi się jako niespodzianka dla bliskiej osoby. Pamiętaj jednak, że deska do krojenia to tylko przykład. Możemy grawerować praktycznie każdy rodzaj drewna, więc może to być równie dobrze wałek do ciasta, jak i rama do obrazu czy choćby drewniane pudełko. Wałek do ciasta jest o tyle ciekawym przykładem gadżetu na prezent, że robiąc odpowiednio głęboki grawer ze wzorem będzie się on odbijał potem na cieście, tworząc niepowtarzalne wypieki.

Projekt: własnyMateriał: drewniana deska do krojenia
Czas pracy lasera: 9 minutCzynności dodatkowe: brak

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.