Zrealizowane projekty

Magnes na lodówkę ze zdjęciem, rysunkiem lub tekstem

magnes na lodowke ze zdjeciem rysunkiem lub napisem

Magnes na lodówkę to dla wielu osób nie tylko ciekawy gadżet ale również świetna pamiątka lub pomysł na śmieszny prezent. Prezentowany tutaj projekt wykorzystuje do tego celu laminat grawerski wycięty laserem w kształt koła, na którym został wygrawerowany rysunek konia autorstwa naszej projektantki. Możemy także wygrawerować Twój rysunek, dowolną grafikę, napis, a także zdjęcie. To ostatnie musi wprawdzie spełniać kilka wymagań ale po odpowiedniej obróbce efekt końcowy będzie bardzo ładny.

Na odwrocie laminatu grawerujemy dwa małe zagłębienia, w które wklejamy bardzo małe magnesy neodymowe. Mimo ich niewielkich rozmiarów są one bardzo mocne i bez problemu utrzymują cały gadżet na lodówce lub na dowolnej metalowej powierzchni. Zamiast magnesów możemy na przykład wyciąć mały otwór w górnej części koła i w ten sposób zrobić zawieszkę. A jeśli koło Ci się nie podoba to możemy wyciąć dowolny inny kształt. Tak na prawdę ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Projekt: własnyMateriał: laminat TroLase Metallic
Czas pracy lasera: 6 minutCzynności dodatkowe: wklejenie magnesów

 

Wszystkie znaki towarowe i wzory użytkowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych. Laser Kraków nie rości sobie żadnych praw z tytułu ich przedstawienia.