Jak wygląda cięcie i grawerowanie laserem?

Dla wszystkich zadających to pytanie przygotowaliśmy krótki film. Pokazuje on nasze maszyny laserowe w trakcie pracy. Zobaczycie na nim jak wygląda cięcie i grawerowanie pleksi (PMMA) oraz drewna. Pokazujemy także przykłady wycinania kartonu i tektury, grawerowania butelek (lub innych szklanych naczyń), a także znakowania aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych. Film jest krótki i nie pokazuje wszystkich możliwości laserowej obróbki wielu różnych materiałów. Na początek jest jednak dobrą bazą do zapoznania się z procesem lub zaspokojenie ciekawości. W przyszłości planujemy przygotowanie wielu filmów pokazujących różne ciekawe realizacje na ploterze laserowym i znakowarce laserowej.

Daj się zainspirować

Mamy nadzieję, że procesy przedstawione na filmie zainteresują Was. Być może także zainspirują do własnych, ciekawych pomysłów na prezenty, gadżety, pamiątki, produkty lub inne dzieła. Jeśli tak to to serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej naszej strony www. Znajdziecie na niej szczegółowe opisy wszystkich (lub prawie wszystkich bo pewnie jeszcze sami wszystkich nie wymyśliliśmy) możliwości. Film można obejrzeć poniżej lub na portalu YouTube.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3OfczXWDwx4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

2 komentarze

  1. Fajny film. Podpowiedział mi parę fajnych pomysłów na prezenty. Dzięki.

    Odpowiedz
    • Miło nam, że mogliśmy pomóc i oczywiście zapraszamy.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *