Sprawdź jak łatwo i tanio pomożemy stworzyć oryginalne prezenty?

Grawerujemy laserowo prawie każdy rodzaj szkła, ceramiki, a nawet kamienia. Pomożemy Ci zmienić zwykłe butelki, karafki, szklanki, kieliszki, kufle czy nawet lustra i półki szklane w niepowtarzalne dzieło sztuki. Możemy wygrawerować dowolny tekst (dedykacja, życzenia, data, cytat, podziękowania, itp.), grafikę czy nawet zdjęcie (choć tutaj są pewne ograniczenia). Grawerujemy płaskie a także okrągłe naczynia oraz prawie każdy gatunek szkła (łącznie z kryształowym, choć tutaj efekt finalny jest nieco gorszy).

Możemy także grawerować na butelkach z zawartością (na przykład wino, whiskey czy szampan) bez ryzyka pęknięcia szkła. Dzięki temu możesz swoim bliskim sprawić niezapomniany prezent w postaci na przykład dobrego trunku z indywidualna dedykacją. Dobrym pomysłem na prezent jest także zestaw w postaci karafki oraz szklanek z wygrawerowanym imieniem obdarowywanego lub śmieszną grafiką czy tekstami. Bardzo często grawerujemy także szklane wazony, na których klienci zamieszczają podziękowania, dedykacje lub graficzne zdobienia. Możliwości są ogromne ale nawet jeśli nie masz własnego pomysłu skontaktuj się z nami i chętnie podpowiemy czy nawet przygotujemy projekt. Mamy już spore doświadczenie.

Laserowe grawerowanie szkła sprawdza się także w przypadku szklanych płyt. Można w ten sposób tworzyć ozdobne półki, tablice informacyjne, tablice nagrobkowe, oznaczenia drzwi lub pomieszczeń i wiele innych. Łącząc możliwość grawerowania szkła z pozostałymi naszymi usługami (cięcie i grawerowanie wielu materiałów) można tworzyć nie tylko wspaniałe prezenty ale także przedmioty użytkowe, prototypy, ozdoby, dekoracje, gadżety firmowe, zabawki czy nawet dzieła sztuki.

Nie zwlekaj i poznaj nasza ofertę!

Masz ciekawy pomysł ale nie wiesz jak go wykonać? Nie masz pomysłu i szukasz inspiracji? Kliknij i zobacz jakie możliwości daje laserowa obróbka wielu różnych materiałów!

2 komentarze

  1. A te fotki to poprawiane photoshopem czy faktycznie tak wam to ładnie wychodzi w rzeczywistości? Kiedyś dałem butelkę do grawerowania w punkcie w centrum handlowym i nie wyszła dobrze.

    Odpowiedz
    • Zdjęcia przedstawiają faktyczne przedmioty i nie retuszujemy ich w PS. Bardzo duże znaczenie ma rodzaj i jakość maszyny laserowej używanej do grawerowania. My korzystamy z markowych ploterów austriackiej firmy Trotec. Ale na rynku popularne są znacznie tańsze ale też niestety gorsze chińskie produkty. Być może trafił Pan na taką właśnie maszynę i stąd zły efekt. Być może też osoba obsługująca laser nie znała jeszcze dobrze jego obsługi i nie ustawiła optymalnych parametrów. A to także bardzo ważna sprawa.
      Na przyszłość zapraszamy do nas i gwarantujemy, że nie będzie miał Pan zastrzeżeń co do jakości.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *